Zespół

Magdalena Trela

kierowniczka EUROPE DIRECT Gdańsk 

Magda jest koordynatorką projektów oraz konsultantką Europe Direct Gdańsk. Specjalizuję się w opracowywaniu materiałów edukacyjnych i prowadzeniu lekcji europejskich w szkołach. Jej umiejętności obejmują koordynację dużej liczby wolontariuszy oraz współorganizację różnorodnych wydarzeń, w tym targów młodzieżowych i debat. Zajmuje się także budowaniem relacji z mediami społecznościowymi oraz współpracą z różnymi instytucjami na szczeblu państwowym. Współpracuje z Europejskim Korpusem Solidarności. Jej pasją jest taniec ludowy, straż pożarna, w której jest działaczką od blisko 15 lat. W wolnych chwilach zajmuje się organizacją i pilotażem wycieczek.

Weronika Janowska

konsultantka EUROPE DIRECT Gdańsk

Konsultantka punktu EUROPE DIRECT Gdańsk. Prowadzi media społecznościowe punktu, a także warsztaty z kompetencji miękkich oraz lekcje europejskie dla młodzieży.

Patryk Chylewski

konsultant EUROPE DIRECT Gdańsk

Patryk od kilku lat konsultant w Europe Direct Gdańsk, z wykształcenia niemcoznawca. Dodatkowo koordynator projektów związanych z edukacją dla młodzieży z Polski oraz Ukrainy. Wieloletni specjalista ds. warsztatów i szkoleń w projektach unijnych i krajowych, realizowanych w całej Polsce. Przy tych projektach koordynował wolontariat, udział w warsztatach, szkoleniach, a także zajmował się koordynacją projektów społecznych, realizowanych przez młodzież z kilkunastu podmiotów, z terenu północnej Polski. W ciągu tylko ostatnich lat koordynował bardzo duże przedsięwzięcia, np. ponad 200 warsztatów w ciągu 2 dni, w których uczestniczyło kilka tysięcy młodych osób. Prowadził zajęcia z różnymi grupami wiekowymi, ale głównie z młodzieżą.