Znasz Europe Direct?

Obecna edycja Sieci Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct znajduje się na półmetku swojej działalności. W związku z tym Komisja Europejska zajmuje się już przygotowaniem kolejnej edycji Sieci, która ma rozpocząć działalność w styczniu 2018 r.

Jednocześnie grupa zewnętrznych audytorów oceni wyniki dotychczasowego funkcjonowania Sieci Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct oraz zarekomenduje najlepsze rozwiązania na przyszłość. Ocena ta będzie uzupełniona o wyniki konsultacji społecznych, które prowadzone są przez Komisję Europejską do 4 maja 2016 r.

Wszyscy musimy się zmierzyć z niespotykanymi dotąd wyzwaniami komunikacyjnymi. Silna Sieć Punktów Informacji Europejskiej Europe Direct w znaczący sposób przyczyni się do zbliżenia Unii Europejskiej do jej mieszkańców. Dlatego też chcemy usłyszeć opinie obywateli, organizacji oraz innych podmiotów (np. instytucje, które obecnie prowadzą Punkty Informacji Europejskiej Europe Direct, władze regionalne/lokalne/miejskie, szkoły, placówki edukacyjne, organizacje młodzieżowe, organizacje pozarządowe, itd.).

Podzielcie się z nami swoimi poglądami poprzez konsultacje społeczne i pomóżcie nam je wypromować!

Strona konsultacji społecznych (w językach: EN, DE, FR)

Formularz konsultacji społecznych (język polski)