Praca w Europe Direct – Gdańsk
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk poszukuje osoby na stanowisko: specjalista ds. informacji europejskiej!

WYMAGANIA:
– wykształcenie min. średnie
– znajomość tematyki europejskiej
– umiejętność dobrej organizacji pracy zespołowej i indywidualnej
– kreatywność i zaangażowanie
– odpowiedzialność
– znajomość oprogramowania biurowego i preferowana znajomość programów graficznych
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2
– komunikatywność
– umiejętność pracy pod presją czasu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1. Aktualizowanie baz danych.
2. Wyszukiwanie i opracowywanie informacji do newslettera Europe Direct Gdańsk.
3. Wyszukiwanie informacji o tematyce europejskiej w oparciu o strony Komisji Europejskiej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.
4. Przygotowywanie newslettera Europe Direct Gdańsk.
5. Aktualizowanie strony internetowej Punktu Europe Direct Gdańsk.
6. Opracowywanie informacji dla Beneficjentów działań Punktu.
7. Przygotowywanie opisu publikacji do biblioteczki na stronie www.
8. Obsługa Beneficjentów Punktu Europe Direct Gdańsk.
9. Pomoc przy organizacji szkoleń i wydarzeń Punktu Europe Direct Gdańsk.
10. Monitorowanie zmian w prawodawstwie unijnym (rozporządzenia, dyrektywy, decyzje Komisji Europejskiej).
11. Opracowywanie materiałów i pomoc przy prowadzeniu lekcji europejskich.
12. Współpraca z wolontariuszami europejskimi (EVS).
13. Zadania zlecone przez przełożonego.

OFERUJEMY:
– atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
– szkolenia i warsztaty dot. tematyki europejskiej
– pracę w młodym i dynamicznym zespole
– możliwość zdobycia doświadczenia i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
– możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: europedirect-gdansk@morena.org.pl

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).