Artykuł prasowy – 8 kwietnia 2025 – Przedstawicielstwo w Polsce – Czas na przeczytanie: 1 min
Team Europe Direct organizuje cykl spotkań-warsztatów dla młodzieży licealnej z województwa mazowieckiego, poświęcony UE w różnych obszarach tematycznych.

Trzeba mieć dobry powód, by absorbować innych swoimi pomysłami, a my takie powody mamy nawet dwa.
Primo: uroczyście obchodzimy dwudziestolecie obecności Polski w strukturach UE. Secundo: jako kraj sprawujemy przewodnictwo w Radzie UE.
Jako że ten wyjątkowy jubileusz zbiega się w czasie właśnie z Polską Prezydencją, mamy do zaproponowania niezwykły projekt, do którego zapraszamy chętnych.
Piękna, dwudziestoletnia – globalnie i lokalnie. TODAY TOMORROW TOGETHER jest dedykowany osobom, które chcą dzielić się z innymi swą wiedzą o UE i kompetencjami z tymi, którzy wiedzę tę starają się poszerzyć.
Dlatego też dzięki udziałowi ekspertek i ekspertów Team Europe Direct proponujemy cykl spotkań-warsztatów dla młodzieży licealnej z województwa mazowieckiego, poświęcony wartościom unijnym w rozmaitych obszarach tematycznych – od edukacji europejskiej i programów młodzieżowych, przez zagadnienia ekologiczne, prawa człowieka, relacje UE-NATO, aż po AI i cyberbezpieczeństwo.
Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu! Dorota.DROZDOWSKA@ec.europa.eu
Patronat: Komisja Europejska Przedstawicielstwo w Polsce, Uniwersytet Warszawski, Biuro Marszałka Województwa Mazowieckiego
Informacje szczegółowe
Data publikacji
8 kwietnia 2025AutorPrzedstawicielstwo w Polsce