Konferencja z okazji 25-lecia podpisania traktatu o dobrym sąsiedztwie pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Gdańsk, Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku, oraz Europejskie Centrum Solidarności serdecznie zapraszają do udziału w konferencji z okazji 25-lecia podpisania traktatu o dobrym sąsiedztwie pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec, która odbędzie się 01. grudnia 2016 roku o godz. 09:00 w Sali Wystaw Czasowych Europejskiego Centrum Solidarności.

Konferencja ma związek z przypadającym na ten rok jubileuszem w stosunkach polsko – niemieckich, wynikającym z 25. rocznicy podpisania Traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy pomiędzy RP a RFN. Celem wydarzenia jest jak najbardziej kompleksowe sportretowanie ćwierćwiecza w relacjach pomiędzy Warszawą a Berlinem. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele instytucji państwowych, jednostek samorządowych, ośrodków analitycznych oraz organizacji pozarządowych współpracujących z niemieckimi regionami.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Zapraszamy! 1. grudnia o godz. 09:00 Sala Wystaw Czasowych Europejskiego Centrum Solidarności!

plakat2