Konferencja “Kierunek: UE”
O stażach i pracy w instytucjach Unii Europejskiej mówiliśmy nie raz, ale po raz pierwszy w takim formacie i z tak różnych perspektyw.
Co zrobić, żeby zostać pracownikiem unijnych instytucji? Jakie są etapy rekrutacji, wymagania czy oczekiwania wobec kandydatów? Jak wygląda codzienna praca w strukturach UE? O tych i wielu innych zagadnieniach będą mówić przedstawiciele Europejskiego Urzędu Doboru Kadr oraz innych unijnych instytucji czy agencji. Ponadto, dowiecie się jakie możliwości stażowe oferują instytucje UE, a także poznacie historie byłych stażystów! To wszystko podczas konferencji Kierunek: UE. Praca i staże w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej.

Konferencja, organizowana przez Ambasadora EU Careers we współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce i Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, odbędzie się: 9 kwietnia 2015 r. w godz. 13:15 – 16:45 w Auli w Starej Bibliotece Uniwersyteckiej UW (Krakowskie Przedmieście 26/28, Warszawa).

TRANSMISJA ONLINE