Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2015 – wydłużony termin naboru

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wydłuża termin zgłaszania atrakcji do udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2015 do 17 kwietnia 2015 r.

Jeżeli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało się Tobie osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji.

Wystarczy, abyś zorganizował w Twoim projekcie od 7 do 10 maja 2015 r. Dzień Otwarty Funduszy Europejskich. W takim dniu powinieneś zapewnić przynajmniej jedną atrakcję. Atrakcje mogą być różne, w zależności od rodzaju projektu – od darmowych usług (np. wizyta u fryzjera, który otrzymał fundusze na otwarcie salonu) poprzez prezentację nowoczesnej maszyny w fabryce, aż po przejażdżkę autobusem zakupionym ze środków unijnych. Ile projektów – tyle pomysłów!

Aby wziąć udział w akcji musisz opisać Twój Dzień Otwarty w formularzu dostępnym na stronie DniOtwarte.eu. Opis Dnia Otwartego Funduszy Europejskich zostanie opublikowany na stronie, a w razie wątpliwości co do wskazanych przez Ciebie atrakcji, skontaktuje się z Tobą koordynator programu, z którego otrzymałeś dofinansowanie.